AYKUT KOCAMAN’IN GÖZDESİ ROMAN NEUSTADTER!

Neustedter, Aykut Kocaman ile birlikte şaha kalktı...

Geçen sezon düzenli şekilde 11 fırsatı bulamayan Roman Neustedter, bu sezon Fenerbahçe’nin en fazla sahada kalan ismi konumunda. 29 yaşındaki stoper, 2 tane de gol bulmayı başardı.

Fenerbahçe’nin Rus stoperi Roman Neustedter, hatırlayacağınız üzre Dick Advocaat döneminde düzenli 11 fırsatı bulmakta zorlanıyordu. Bu sezon ise Skrtel’in yokluğuyla birlikte çok fazla 11 şansı bulan Neustedter, Aykut Kocaman ile birlikte şaha kalktı diyebiliriz.

Rus futbolcu, ilk 15 haftada 1587 dakika sahada kalarak Fenerbahçe’nin en çok sahada kalan oyuncusu olmakla kalmayıp 2 de gol atarak takımına skor anlamında da katkıda bulundu.

Fenerbahçe’de en çok sahada kalan ikinci isim ise Josef de Souza. Brezilyalı futbolcu bu sezon 1441 dakika sahada kaldı. Josef de Souza’yı ise Nabil Dirar takip ediyor.

Sürekli istikrarı hakkında konuşulan Mehmet Topal ise bu sezon geçtiğimiz 3 sezon gibi değil. 31 yaşındaki futbolcu, listenin 8. sırasında yer alıyor.

Siz bu futbolcuların sahada kaldıkları süre boyunca takıma ne derecede katkı verdiğini düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

Kategori
"EN" LERTÜRK FUTBOLU

BENZER