EFSANELER FIFA 18 İLE GERİ DÖNÜYOR!

Bildiğiniz gibi FIFA’nın oyunları 1994’ten beri her yıl oyun dünyasında yer alıyor. Bu yıl FIFA 18 ile karşımıza çıkacak olan Electronic Arts’ın, FIFA severlere güzel bir sürprizi var: EFSANELER!...

Bildiğiniz gibi FIFA’nın oyunları 1994’ten beri her yıl oyun dünyasında yer alıyor. Bu yıl FIFA 18 ile karşımıza çıkacak olan Electronic Arts’ın, FIFA severlere güzel bir sürprizi var: EFSANELER!

Bilmeyenler için önce FIFA Ultimate Team hakkında kısa bir özet geçelim;

İnternet üzerinden oynanan FIFA Ultimate Team, oyunculara kendi takımlarını kurmalarına ve kurdukları takımlar ile başka oyuncuların kurduğu takımlarla maç yapmalarına olanak sağlıyor. FIFA’da yer alan her oyuncunun, alınıp satılabilen kartları bulunuyor. Gücü en fazla oyuncular da en pahalı oyuncular tabii. Online olarak yaptığınız her maçtan, aynı gerçek hayatta olduğu gibi galibiyet ve beraberlikte ayrı ayrı para kazanıyorsunuz. Bu paralarla ya da oyuna gerçek para yatırıp onunla oyuncu alabiliyorsunuz. Takımı kurarken de gerçek hayatta olan her şeyi düşünmek lazım. Oyuncuların birbiriyle anlaşması, ülkeye uyumları vb. gibi. Neyse, Ultimate Team’in ne olduğunu az-çok anlattık, artık bu sene oyuna eklenen efsanelere geçelim.

FIFA 18‘in Eylül ayında çıkması bekleniyor ve FIFA 18 ile birlikte oyuncular, kadrolarına efsane futbolcuları ekleyebilecek. Türkçe’de “oyuncu” kelimesi hem futbolcu hem de oyun oynayanları temsil ettiğinden bu yazıları karşı tarafın anlayacağı şekilde yazmak gerçekten zor. Of! Yorulduk vallahi. Her neyse devam edelim; FIFA 18 Ultimate Team’de oyuncular, kadrolarına Brezilyalı Ronaldo, Maradona, Henry, Lev Yashin ve Pele gibi futbol tarihine iz bırakmış efsaneleri katabilecek ve maçlarında efsaneleri kullanabilecek. İlerleyen günlerde belki başka efsaneler de eklenebilir ancak şu ana kadar duyurulanlar bunlar.

Efsanelerin fiyatları henüz belli değil ancak tahmin ediyoruz ki çok pahalı olurlar ve kadroya katmak pek kolay olmaz. Verdiğiniz paraya değip, takıma büyük katkı sağlayacakları da aşikar. Ne de olsa adı üstünde: EFSANELER!

Kategori
FIFAFUTBOL OYUNLARI

BENZER