FIFA 18 kariyer modunda ne yenilikler var?

FIFA 18, 29 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Biz FIFA severler de heyecanla bu tarihi bekliyoruz haliyle. Çıkış tarihinin yaklaşmasıyla EA Sports, sürekli oyunla ilgili...

FIFA 18, 29 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Biz FIFA severler de heyecanla bu tarihi bekliyoruz haliyle. Çıkış tarihinin yaklaşmasıyla EA Sports, sürekli oyunla ilgili detaylı bilgi veriyor ve bilgileri edindikçe sizinle paylaşmaya çalışıyoruz. Bir önceki içerikte FIFA 18’in en iyi 10 oyuncusunu listelemiştik. O içeriğe buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Bu yazıda size FIFA 18’in kariyer modunda ne gibi değişiklikler ve yenilikler olduğunu anlatacağız. Kariyer modu bu sene oldukça gelişmiş. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Taraftarlar


Maç oynanırken stattaki atmosfer artık çok daha coşkulu olacak. FIFA 18’de diğer oyunlara göre çok daha gerçekçi ve hareketli tribünler göreceğiz. Son dakikada gelen gol gibi çok coşkulu anlarda birkaç sıra öne atlayan taraftarlar bile olacak.

 

Videolar

Haberler kısmı artık çok daha gelişmiş. Transfer ettiğiniz oyuncunun basın töreninden görüntüler, ayın oyuncusu seçilen oyuncunun röportajı gibi kesitlerin videoları artık haberler kısmından izlenebiliyor olacak.

 

Hızlı değişiklik yapmak


Oyuncunuz kötü oynadı ya da başka bir şey oldu ve siz onu oyundan almak istiyorsunuz. Durdurmak, taktik kısmına girmek, yeni oyuncu seçmek gibi şeylerle artık uğraşmanıza gerek yok. Siz maç başlamadan önce oyuncular için yedek belirliyorsunuz ve oyun az önce saydıklarımızı sizin için hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

 

Yüz yüze transfer

Hatırlarsanız daha önce transfer olurken yalnızca yazılı olarak anlaşma seçeneğimiz vardı. FIFA 18’de bu seçenek yine yer alıyor olacak ekstra olarak yeni eklenen özellik sayesinde başkanla veya oyuncuyla oturup yüz yüze konuşma seçeneği de olacak. Oyunun daha gerçekçi olması açısından güzel bir özellik olmuş.

 

Temalar

Maçı açtığınızda sanki gerçekten o ligin maçını televizyondan izliyormuş gibi hissetmeniz için FIFA’da temalar gelmeye devam ediyor. Skor tabelası, oyuncu değişikliğinde, gol olduğunda vs. yazılan yazılar hep o ligde nasılsa o şekilde oluyor. Bu özellik şu anda Premier League, Bundesliga, La Liga ve MLS’yi kapsıyor. Önümüzdeki senelerde daha fazla lig de eklenebilir. Tema derken ne demeye çalıştığımızı aşağıya eklediğimiz resimlerle daha açık şekilde anlattık.

 

Böyle değil de…

 

Böyle olmasından bahsediyoruz.

Kategori
FIFAFUTBOL OYUNLARI

BENZER