Alex de Souza’nın hayatını anlatan belgesel yakında vizyona girecek!

Fenerbahçe taraftarlarının sevgilisi Alex de Souza’nın belgeseli çıkıyor. Peki ülkemizde ne zaman vizyona girecek? Fenerbahçe taraftarının heykelini bile diktiği, birçok kişi tarafından Sarı-Lacivertli takımın gelmiş-geçmiş en iyi oyuncusu olarak...

Fenerbahçe taraftarlarının sevgilisi Alex de Souza’nın belgeseli çıkıyor. Peki ülkemizde ne zaman vizyona girecek?

Fenerbahçe taraftarının heykelini bile diktiği, birçok kişi tarafından Sarı-Lacivertli takımın gelmiş-geçmiş en iyi oyuncusu olarak görülen Alex de Souza’nın hayatını anlatan kitap, bildiğiniz gibi ülkemizde çok fazla satılmıştı. Takımdan kötü bir şekilde ayrılmış olsa da Brezilyalı yıldız, taraftarın sevgisini hala inanılmaz derecede topluyor. Sosyal medyada yazdıkları bile şu anki Fenerbahçe futbolcularının yazdıklarına göre kat kat fazla ilgi görmeye devam ediyor. Fenerbahçe’nin en büyük efsanelerinden biri olan Alex, şimdi ise hayatını anlatan belgesel ile karşımızda. Filmin, ülkemizde “Alex Camera 10: Türkiye’den Brezilya’ya” ismiyle vizyona girmesi bekleniyor.

Filmin yapımcıları, daha önce yaptıkları açıklamada Alex’i Fenerbahçe’nin stadında görüntüleyip filmde kullanmak istediklerini ancak Aziz Yıldırım’ın buna izin vermediğini dile getirmişlerdi.

97 dakika sürecek belgeselin Ekim ayında Türkiye’de vizyona girmesi planlanıyor. Fragmanı da aşağı iliştiriyoruz, meraklısı izleyebilir:

Kategori
İZ BIRAKANLAR

BENZER